شماره A2713 Xinggang بین المللی میدان Huangqi Jianshe جاده Dali شهر Nanhai منطقه Foshan گوانگدونگ چین
خانه

FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD

کیفیت خوب پوشش چوب بر اساس آب برای فروش
کیفیت خوب پوشش چوب بر اساس آب برای فروش
من اعتقاد دارم که می تواند آن را نابود کند. من آن را به اندازه کافی نازک برای اسپری با یک سمپاش بسیار کم پایان پیدا کردم. من شنیده ام که مردم می گویند با 10٪ آب برای تخلیه زمان خشک تمیز شده اند، اما من نمی توانم به عنوان نتیجه نهایی آنها صحبت کنم. معدن بیرون آمد عالی (کابینت)

—— طرفدار فنی

اگر هنگام مخلوط کردن مراقب باشید، برای اینکه حباب را به مخلوط فشار ندهید باید خوب عمل کنید.

—— دیوید ب

من آن را بر روی سفال بر اساس مینای سفید رنگ آمیزی استفاده می شود. من متوجه شدم که اگر بعد از چند ساعت خشک شدن رنگ، آن را زرد کنید. اگر چند روز طول بکشید، رنگ آن کاملا شفاف است. همچنین به دما و رطوبت بستگی دارد. ابتدا آن را در یک منطقه غیر قابل تشخیص سعی کنید.

—— تد

چت IM آنلاین در حال حاضر

FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD

1 2 3 4 5 6
FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD
مزیت ما محصولات شرکت

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
مارک های : Yimei، تازه
تعداد کارمندان : >100
فروش سالانه : 100000-500000
سال تاسیس : 2018
صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

FOSHAN PHRESH مواد جدید TECHNOLOGY CO.، LTD


چینی پیشرو در صنایع رنگ بر پایه آب است
محصولات با نام تجاری صنعت پوشش گوانگدونگ

تاریخچه توسعه :


پوشش نام تجاری Yimei یکی از سه اصلی کسب و کار بین المللی Yimei است. این شرکت یک شرکت بزرگ حرفه ای در زمینه توسعه و تولید پوشش های صنعتی و مدنی مبتنی بر آب است که دارای دو زمینه اصلی تجاری هستند: توسعه و فروش محصولات سالم مانند پوشش های تزئینی آب و پوشش های با عملکرد بالا. این کار در بیش از 30 کشور کار می کند و نزدیک به 1000 نفر کار می کند. از سال 2016، این شاخص جهانی را برای توسعه پایدار طی دو سال متوالی منجر شده است. این شرکت ایمنی، سلامت و حفاظت از محیط زیست را یکی از مهمترین ارزش ها می داند و به شدت در توسعه محصول و فعالیت های تجاری پیروی می کند. دارای یک اختراع اختراع ملی، دو اختراع مدل ابزار. مطابقت کامل با گواهینامه های ROHS، SGS، EN71PA1T3، ASTM f963-07 الزامی است

.
محدوده کسب و کار Yimei در چین انواع رنگ مورد استفاده در ساختمان ها را پوشش می دهد، از قبیل رنگ دیوار داخلی و خارجی، رنگ چوب بر پایه آب، رنگ ساختاری فولادی بر اساس آب، رنگ شیشه ای آب، و غیره، که به طور کامل با الزامات سطوح مختلف


نام تجاری Yimei تضمین کیفیت است، آن را نشان دهنده دستاوردهای درخشان این شرکت است، و همچنین شاهد نوآوری و توسعه محصول پایدار است. کیفیت حرفه ای، بدون هیچ گونه تلاش برای ارائه خدمات به مشتریان با خدمات حرفه ای و راه حل های منحصر به فرد.


ما معتقدیم که آینده پیش بینی نشده است، اما ایجاد شده است. ما همیشه تمایل مردم برای زندگی بهتر را در نظر می گیریم و به عنوان هدف ما مقرون به صرفه، ایمن و با کیفیت بالا را عرضه می کنیم. ما هیچ تلاشی برای ارائه پاسخ فردا برای موضوع امروز نخواهیم گذاشت.


این شرکت در مقیاس بزرگ دلف دریای مروارید واقع شده است، این شرکت دارای تاریخچه طولانی از شهر فرهنگی فشن، پایه سبز زائوژینگ را تولید می کند. Yimei یک استراتژی زیست محیطی را به برنامه ریزی و ساخت پارک پیوسته و مفهوم حفاظت از محیط زیست سبز را به خون سازمانی تحویل داده است.
چین خوب رنگ ساخته شده توسط Yimei ساخت
خاطره


2018 Foshan مرکز عملیات جهانی Foshan فریش جدید مواد شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در سال 2018 تاسیس شد
2017 جایزه خدمات پس از فروش خدمات خانگی
2014 حق ثبت اختراع ملی اعطا شد
2013 دو اختراع ملی صادر شد
2010 Foshan yimei شرکت فن آوری مواد جدید، LTD تاسیس شد
2008Asia بهترین شرکت مدیریت برای جوایز بهترین کمپانی متوسط ​​در هنگ کنگ.

2006 گوانگدونگ پوشش مشهور با نام تجاری
2002 شرکت Yimei zhaoqing را تاسیس کرد. محدود
1995 شورای تضمین کیفیت هنگ کنگ صدور گواهینامه ISO9001 را صادر کرد
نفت 1994 توسط گروه خدمات معماری هنگ کنگ برای استفاده در ساختمان های بزرگ مورد تایید قرار گرفت.
1991 با شركت نفت رنگ معروف هنگ كنگ با تولید روغن رنگ، با استفاده از فناوری پیشرفته فن آوری رنگ خود را توسعه داد.
1990 تاسیس کارخانه


چشم انداز شرکت:


ما متوجه می شویم که آنچه که امروزه نیازهای مشتریان ما را برآورده می کند ممکن است فردا ناکافی باشد و انسجام ما این است که بتوانیم در ابتدا خرد ما را نشان دهیم.
این به نفع مشتریان ما است، زیرا ما می توانیم آنها را در آینده رقابتی نگه داریم و نیازهای ناموفق خود را برآورده کنیم.


فرهنگ سازمانی:


ماموریت شرکت Yimei: سلامت و زیبایی را به هزاران نفر از خانوارها
شعار سازمانی Yimei: دکوراسیون سبز زندگی خوب است
چشم انداز شرکت Yimei: برای ایجاد صد استعدادهای برجسته شرکت های بزرگ، با درآمد بیش از یک میلیون نفر در هر فرد
فلسفه کسب و کار Yimei: یکپارچگی، کارایی و برنده پیروزی
نگرش شرکت Yimei: به تعهد، زندگی برای دفاع از نتایج
اصل خدمات Yimei شرکت خدمات: اول مشتری اول، خدمات اول


بیانیه ییمی:
من یک کار عالی، کار سخت عادتم است، کار سخت برای رسیدن به رویاهای شخصی؛
من عالی هستم، یادگیری عادت من است، و من می توانم با شرکت از طریق یادگیری مداوم رشد کنم.
من عالی، مدرن، شکرگذاری عادت من است، گنج می تواند داشته باشد، شکرگذاری می تواند ابدی باشد!
من عالی هستم، اطاعت من است و من خدمت میکنم، مأموریت من است، و استقامت عقیده من است. من می خواهم ارزش زندگی ام را در Yimei تحقق بخشم؛ من می خواهم یک نمونه خوب برای تیم باشم! من به شدت بر این باورم که Yimei فردا بهتر خواهد شد! من شاد هستم


آگاهی و تلاش های زیست محیطی ما:


Yimei متعهد به کاهش مصرف انرژی و انتشار آلاینده ها در فرایند تولید است. اعتقاد ما این است که حفاظت از محیط زیست نتیجه پیگیری است، بلکه فرآیند استقامت است. با پیروی از این مفهوم، شرکت استانداردهای سختگیرانه ای را در طراحی فرمول، انتخاب مواد خام، روند تصفیه هوا، فرایند تولید، حمل و نقل تدارکاتی و دفع زباله تعیین کرده است.
مسئولیت اجتماعی شرکتی:
تعادل انسان، زمین و سود حاصل می شود. در حین کسب سود، این شرکت همچنین باید اطمینان حاصل کند که کارمندانش می توانند پیشرفت مداوم، توجه به محیط زیست و ایجاد مشارکت در جامعه انجام دهند. این راه برای این شرکت برای دستیابی به توسعه پایدار است


مفهوم نام تجاری:


Yimeii بر اساس ماموریت نام تجاری "زندگی زیبا با دکوراسیون سبز" متعهد به ارائه محصولات مصرف کننده با محصولات حرفه ای حفاظت از محیط زیست و مشاوره رنگی و مشاوره رنگی است، تبدیل شدن به یک کاتالیزور برای زندگی خوب مردم و تجدید حیات مردم است.
سری "بدون افزودنی"، تصفیه هوا و دیگر محصولات حفاظت از محیط زیست توسط Yimei راه اندازی بالاترین استاندارد از ایمنی و حفاظت از محیط زیست در صنعت است. علاوه بر این، Yimei مصرف کنندگان را به یک جریان مداوم الهام از رنگ سالم ارائه می دهد، انتخاب رنگ را آسان تر و راحت تر می کند. اجازه دهید که جنبه جدید رنگی تغییرات متئو و محیط زیست خانگی را به همراه داشته باشد، همچنین زندگی که می تواند مردم را بیشتر احیا کند.


افتخارات :


سه اختراع


نام تجاری پیشرو در صنعت رنگ های رنگی در چین

محصولات با نام تجاری صنعت پوشش گوانگدونگ
مصرفکنندگان محصولات پوششی اعتماد دارند
خدمات پس از فروش خدمات خانگی


محصولات نوآورانه:


بدون سری اضافه کنید


Yimei متعهد به ارائه مصرف کنندگان محصولات برتر و ایمن حفاظت از محیط زیست است. این شرکت سرمایه زیادی برای نوآوری و توسعه تکنولوژی تصفیه غیر افزایشی سرمایه گذاری می کند. از طریق کنترل کیفیت مواد زیست محیطی، هیچگونه مصنوعی از فرمالدئید، بنزن و سایر ترکیبات آلی فرار (VOC) در فرایند تولید و فرایند تولید وجود ندارد، که لایه خالص با لایه است و به شدت تحت نظارت قرار می گیرد تا محیط زیست را بیشتر حفظ کند تمیز.
محصولات پوشش دهنده دیگر ترکیبات آلی فرار (VOC) را اضافه نمی کند، یک مشکل فنی از صنعت بوده است و رژیم بدون اضافه کردن سری زیبایی از محصولات فرمالدئید و بنزن را اضافه نمی کند و دیگر ترکیبات آلی فرار (VOC) را اضافه نمی کند ، مواد مضر بیشتر با تشخیص استاندارد ملی انجام می شود بدون اضافه کردن به معنای واقعی. علاوه بر سری اصلی Yimei علاوه بر خانواده برای ارائه نوع تصفیه هوا رنگ دیوار، مانند نفس ذغال چوب بامبو، رنگ بچه ها، و غیره با توانایی فعال کردن مواد مضر در هوا در محیط داخلی، به طور کامل مراقبت از خود و شما سلامت خانواده.
مراقب باشید، دکوراسیون سبز زندگی زیبا.
رنگ و رنگ منحصر به فرد رنگ دیوار، رنگ بافت و لاک چوب، رنگ خلاق، بافت و یکپارچه سازی کامل لمسی را انتخاب کنید تا بتوانید خانه مد منحصر به فرد ایجاد کنید.
فرمول جدید و ارتقا یافته رنگ، رنگ بر روی دیوار بیشتر کامل، ماندگار و روشن است، فیلم رنگ ظریف و صاف است، منعکس کننده طعم بسیار خوبی است.
الهام از مد، دکوراسیون سبز زندگی زیبا.

رنگ دیوار بیرونی
این خانه را از آب و هوا محافظت می کند.
با کشش عالی، کشش فیلم رنگی عالی آن می تواند به راحتی ترک های خوب دیوار را پوشش دهد و در عین حال دارای مقاومت آب و هوای عالی و مقاومت در برابر آب، می تواند در برابر خورشید یا باران مقاومت کند و به طور جامع مشکلات دیوارهای مختلف را حل کند.
با استفاده از فیلم رنگ الاستیک عالی، می تواند به طور موثر پوشش ترک های زیبا را پوشش دهد، رنگ را به وضوح مدوله می کند، و رنگ غنی و پایدار است.
این دوام خوب و مقاومت در برابر لکه ها است و با مقاومت قهوه ای و مقاومت به قلیایی می تواند اثر تزئینی و محافظتی عالی را به دیواره خارجی برساند.

رنگ چوب آب

Yimei، تازه کردن رنگ ورود به سیستم.
Yimei، با درک چوب طبیعی، تجربه های غنی در تحقیق و توسعه چوب لاک را به دست آورده است. با استفاده از فن آوری پیشرو ثبت اختراع، لاک چوبی به تناسب بافت چوب / بافت و ساختار چوب توسعه داده شده است، نشان دادن زیبایی چوب از جنبه های مختلف از قبیل رنگ فیلم / رنگ / پایداری.
Yimei CARES در مورد نیازهای ایمنی و حفاظت از محیط زیست مصرف کنندگان و حمایت از توسعه سبز و پایدار. Yimei، به عنوان یک رهبر نوآوری علمی و فناوری در صنایع لاک چوب، اولین کسی است که به معرفی رنگ چوب چوب تر و خشک تر از محیط زیست می پردازد. از کاهش VOC / TDI آزاد تا معرفی فن آوری خالص خالص جدید، از فرمول طبیعی خالص تا فن آوری ضد فرمالدئید، فناوری پیشرو در صنعت و حفاظت در برابر همه جانبه را به ارمغان می آورد.

google-site-verification: google5ddb2954b6cc9053.html

اطلاعات تماس
FOSHAN PHRESH NEW MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD

تماس با شخص: Mrs. Jessie Leung

تلفن: 86-135-7023-4585

فکس: 86-757-8551-9511

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)